Čerpadlá

Čerpadlá HERON sú vybavené osvedčeným 4-taktným motorom Heron s tranzistorovým, bezkontaktným zapaľovaním.

Kompaktná konštrukcia, využívajúca pevné a ľahké zliatiny, eliminuje použitie prevodových remeňov či reťazí a zaisťuje tak zvýšenú spoľahlivosť a jednoduchú údržbu. Čerpadlá sú vybavené vysoko kvalitnou keramickou upchávkou (tesnením) s prímesou silikónu. Sacie hrdlo so spätnou klapkou umožňuje čerpadlá rýchlo zavodniť, čo skracuje celkový čas uvedenia do prevádzky. Sací kôš zamedzuje nasatiu príliš veľkých pevných častíc a nečistôt a chráni tak čerpadlo pred poškodením.

Všetky typy čerpadiel HERON sú vybavené systémom automatickej ochrany pri nízkej hladine oleja. Každé čerpadlo obsahuje závitové spojky.

Kalové čerpadlá HERON sa vyznačujú robustnou konštrukciou a extra masívnym trubkovým rámom, v ktorom sú uložené. Vďaka tomu dosahujú veľkú odolnosť voči mechanickému poškodeniu.

Mimoriadne silný motor a masívna liatinová turbína im umožňuje čerpať aj veľmi znečistenú vodu s obsahom pevných častíc až do priemeru 25 mm. Podvozok a rukoväť zaručujú jednoduchú manévrovateľnosť aj v ťažkom teréne a sú súčasťou dodávky.

Tlakové čerpadlá HERON sú vybavené špeciálnou skriňou obežného kolesa. Na rozdiel od ostatných čerpadiel je vybavené až tromi uzatvoriteľnými výstupnými hrdlami.

Kalkulačka výkonu elektrocentrály

Vypočítať výkon

Mask Group 4