Máte otázky? Potrebujete poradiť? Je tu pre Vás naša infolinka HERON. Volajte: 0918 67 67 67 (pracovné dni od 10.00 do 16.00 hod.)

Keď potrebujete silu…

elektrocentrály

• rámové pre industriálne použitie
• prenosné s tichým chodom

čerpadlá

• pre čistú vodu
• kalové pro znečistenú vodu
• tlakové

Generátory a čerpadlá Heron vznikajú v moderných továrňach, ktoré sa zaoberajú výrobou priemyselných spaľovacích motorov s výkonom od 1 do 300 kW a ich aplikáciou nielen do elektrocentrál, záložných zdrojov a čerpadiel, ale aj snehových fréz, traktorov, poľnohospodárskych strojov a ďalších zariadení.

Výroba spĺňa kvalitatívne normy ISO 9001 a environmentálne normy ISO 14001, stroje ďalej prechádzajú náročnými testami pre Európsku úniu (CE) a USA. Každý výrobok nesúci značku Heron je vo výrobe podrobený niekoľkonásobnej kontrole, od kvality vstupných materiálov a použitých súčiastok až po záťažové testy výkonu a výstupné testy funkčnosti.

Či už potrebujete dostatok prúdu pre svoje spotrebiče na stavbe, na chate, či na lodi, zavlažovať svoju záhradu alebo prečerpať vodu z rybníka, generátory a čerpadlá Heron pre vás túto prácu odvedú s potrebným výkonom, spoľahlivosťou a pohodlím. Srdcom týchto zariadení je totiž osvedčený motor HERON, používaný v rôznych modifikáciách po celom svete i v tých najťažších podmienkach.

Jedným z najdôležitejších parametrov elektrocentrál HERON je, že ani pri plnom menovitom zaťažení nepracujú na pokraji svojich síl a uvádzané technické parametre spĺňajú s rezervou. Sú spoľahlivé a už v sériovej výbave sú obsiahnuté moderné technológie, ktoré sa obvykle ponúkajú iba ako nadštandardná výbava za príplatok.


Záruka kvality

Na všetky výrobky značky HERON sa vzťahuje štandardná dvojročná záruka. Trojročnú záruku poskytujeme po splnení podmienok uvedených v servisnej knižke.

Servis
Pri osobnom odovzdaní výrobku do servisu garantujeme jeho prehliadku/opravu/nastavenie do 10 pracovných dní. Pri odovzdaní výrobku do servisu na predajni, v ktorej ste ho zakúpili, Vám garantujeme jeho opravu do 10 pracovných dní.

Poradenská služba: +421 918 67 67 67
Ak neviete určiť, ktorú elektrocentrálu vybrať, aby spĺňala Vaše požiadavky, zavolajte nám na infolinku. Poradíme Vám s výberom a v prípade potreby Vám centrálu privezieme a vyskúšame priamo s Vaším zariadením. V pracovných dňoch od 10:00 do 16:00 hod.

Cenník
Všetky ceny sú odporúčané maloobchodné ceny v EUR s DPH. Uvedené ceny platia od 1.2.2018. Aktuálne ceny si overte na www.heron.sk.  Zmena cien vyhradená. Dovozca si vyhradzuje právo na zmeny sortimentu a vyhotovenia produktov.

Predajné miesta HERON
Aktuálny zoznam predajných miest, aj ďalšie informácie o strojoch HERON, nájdete v časti Predajné miesta

Close Menu
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak
×
preloader