Detail technológie Čerpadlá

Čerpadlá HERON sú ideálnym pomocníkom pri zavlažovaní záhrad a polí, prečerpávaní väčších objemov vody ako sú bazény, rybníky, požiarne nádrže a pod. Kalové čerpadlá možno potom použiť aj na čerpanie vody z výkopov, septikov, kanalizácií či na odčerpanie záplavovej vody.

Charakteristika

Čerpadlá HERON sú vybavené osvedčeným štvortaktným motorom HERON s tranzistorovým, bezkontaktným zapaľovaním. Kompaktná konštrukcia, využívajúca pevné a ľahké zliatiny, eliminuje použitie prevodových remeňov či reťazí a zaisťuje tak zvýšenú spoľahlivosť a jednoduchú údržbu. Hriadeľ je osadený vysoko kvalitným keramickým klzným tesnením s prímesou silikónu.

cerpadlo@2x

Robustná konštrukcia

Najmä kalové čerpadlá HERON sa vyznačujú robustnou konštrukciou, zosilneným trubkovým rámom a masívnou liatinovou turbínou, vďaka čomu dosahujú veľkú odolnosť proti mechanickému poškodeniu.

Jednoduchá manipulácia

Ťažké kalové čerpadlá sú vybavené praktickou rukoväťou a veľkými pojazdovými kolieskami, vďaka ktorým aj v nerovnom teréne čerpadlo ľahko dopravíte na miesto určenia.

Automatická kontrola oleja

Všetky typy čerpadiel HERON sú vybavené systémom automatickej ochrany pri nízkej hladine oleja.

Jednoduchá obsluha

Dbáme na drobnosti, ktoré pri prevádzke oceníte. Napríklad dobre dostupné sviečky v zapaľovaní alebo ľahké zalievanie komory pred spustením čerpadla.

Príslušenstvo

K čerpadlám HERON ponúkame všetko potrebné príslušenstvo – hadice so spojkami, náhradné sacie koše či akumulátory a ďalšie, ktoré zaistia dlhé roky prevádzky.

banner_uvod_750x746px_HERON_cerpadlo_01