Digitálne elektrocentrály

Mimoriadne tiché, malé a ľahké elektrocentrály so 4-taktným motorom, ktoré vďaka zabudovanému invertorovému systému „čistia“ vysokofrekvenčný elektrický prúd z alternátora do nedeformovanej výstupnej krivky a umožňujú tak ich špecifické využitie.

Digitálne elektrocentrály HERON predstavujú technologický skvost medzi elektrocentrálami. Inovatívnym riešením motora s multipólovým alternátorom a použitím invertorovej technológie bol dosiahnutý dokonalý tvar sínusovej krivky výstupného napätia a zníženie hmotnosti a rozmerov elektrocentrály o viac než 50% oproti konvenčným zariadeniam.

Použitý kvalitný 4-taktný motor HERON vykazuje vynikajúce hodnoty spotreby (benzín Natural 95) a využitím inteligentnej regulácie otáčok je až o 40% ekonomickejší, ako bežné elektrocentrály. Model 8896219 dokáže na jednu nádrž (4,5 l) pracovať nepretržite až 10 hodín (v závislosti na zaťažení). Generátory tohto radu sú štandardne vybavené systémom automatickej ochrany pred preťažením, prehriatím a nebezpečným poklesom hladiny oleja.

Prepojovacie káble umožňujú vzájomné prepojenie dvoch invertorových elektrocentrál pre dosiahnutie kombinovaného výkon.

Kalkulačka výkonu elektrocentrály

Vypočítať výkon

Mask Group 4